Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story

Mo Hot Stree Part – 1 | Odia Sex Story

ଖୁସି ର ପରିବାର ରେ ଦିନେ ଦୁଃଖ ଆସିଲା ମୋ ଜେଜେ ମା ମତେ ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଚାଲିଗଲା। ଘରେ ମୁ ବହୁତ ଏକଲା ହୋଇଗଲି। ଏତେ ବଡ ଘରେ ମୁ ଏକା। ମତେ ଏବେ 26 ବର୍ଷ। ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟିଏ ଚିନ୍ତା ରହିଲା କେମିତି ମତେ ବାହା କରେଇବେ। କିନ୍ତୁ ମୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ମୋ ମନ ରେ ଯେମିତି ଝିଅ ଦରକାର ସେମିତି ଖୋଜୁଥିଲି। ଦିନେ ଜଣେ ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ 2 ଟା ଝିଅ ଫୋଟୋ ଆଣିକି ଆସିଲେ, ମୁ ଦେଖିଲି କେବେଳ ମୁହଁ ର ଫଟୋ ଥିଲା। ସେଥିରୁ ଗୋଟିଏ ମୋର ପସନ୍ଦ ହେଲା। ଝିଅଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ କ୍ୟୁଟ୍ ଥିଲା। ନାଚ ଗିତ ରେ ମନ। ପାଠ ବ ଭଲ ପଢେ।ଘରେ ଏକଲା ଥିବାରୁ ଖାଇବା ପିଇବା ଅସୁବିଧା ହେଉ ଥିବାରୁ ମୁଁ ସୁନ୍ଦର ମୁହଁ ଦେଖି ରାଜି ହୋଇଗଲି। ମୋର ସବୁ ସାଙ୍ଗ ମନଙ୍କ ର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲା ସେମାନେ ବହୁତ ମଜା ବ କରୁଥିଲେ। ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ମୁ ବି କଥା ହେବି। ଦିନେ ସେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କହିଲେ ଝିଅ ଘରକୁ ଯାଇ ଦେଖି ଆସିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ଦିନେ ରବିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେଖିଲି। ଝିଅ ଟିର ବି ମୋ ଭଳିଆ କାଣ୍ଡିସନ। ତା ବାପା ମା ବ ନାହାନ୍ତି। ପିଲା ବେଳୁ ମାଉସୀ ମାଉସା ଘରେ ରହି ପଢ଼ିଛି। ତାକୁ ଦେଖିକି ବହୁତ ଦୁଃଖ ଲାଗିଲା ଆଉ ଭଲ ବ ଲାଗିଲା ଯେ ସେ ସୁନ୍ଦର ଅଛି। ସେ ଗୋଟେ ସଲ୍ୱାର ପିନ୍ଧିଥିଲା। ସଲ୍ୱାର ରୁ ତା ଦୂଧ କୁ ମୁ ଦେଖିଲି ମନେ ହେଲା ବଡ ଦୂଧ ଅଛି। ଆଉ ତା ଫିଗର୍ ବିଷୟରେ ମୋରୋ ଧାରଣା ହେଇଗଲା। ବହୁତ ଗୋରା ଆଉ ଟିକେ ଚବି। କିନ୍ତୁ ଟିକେ ମଡର୍ଣ ହଟ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲେ ଭଲ ଲାଗିବ। ମୁ ବାହା ଘରେ ରାଜି ହୋଇଗଲି। କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସର୍ତ ରଖିଲି ଯେ କୌଣସି ଜିନିଷ ମୋ ଘରକୁ ଯୌତୁକ ଆସିବନାହିଁ। ବାସ ତା ମଉସା ମାଉସି ଙ୍କୁ ବ ଖୁସି ଲାଗିଲା। ବାହାଘର ଜଲଦି କରିବାକୁ ଦୁଇ ପକ୍ଷ ରାଜି ହେଲେ। ସେପଟେ ସେ ଝିଅଟି ମଉସା ମାଉସି ଉପରେ ବୋଝ ହେଇଥିବାରୁ ସେମାନେ ଜଲଦି ଚାହୁଁଥିଲେ। ବାହାଘର 15 ଦିନ ରେ ହବାକୁ ଠିକ ହେଲା। ମୁଁ ବି ଘର ସଜାଡ଼ିବା ଦାୟିତ୍ୱ ରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଜିନିଷ କିଣା କିଣି ରେ ଲାଗିଗଲି। ବାହାଘର ର ଠିକ୍ 5 ଦିନ ପୂର୍ବ ରୁ ଗୋଟେ ଅଜଣା ନମ୍ବର ରୁ ରାତି 11 ଟା ରେ କଲ୍ ଆସିଲା। ମୁ ଉଠେଇଲି ଆଉ ଜାଣି ପାରିଲି ସେ ଝିଅ କରିଛି। ମଜ ବ କାଟିକି କଲି। ତାପରେ ଆମେ ନିଜ ନିଜକୁ ଜାଣିଲୁ। ଆଉ କଥା ରୁ ଲାଗିଲା ସେ ବହୁତ ଭଲ ଝିଅ। ରାତି 3 ଟା ଯାଏ ଗପିଲୁ। ରାତି ବଢ଼ି ବଢି ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ଆମ କଥା ଗଭିର ହୋଇ ଚାଲିଥାଏ। ହଠାତ ସେ ଗୋଟେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲା …


Similar articles

Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story

Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story


Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story

Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story

Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story

Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story

Mo Hot Stree Part – 1 Odia Sex Story